امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول منوی صفحه‌ی کالا برای اپن‌کارت
نام ماژول: منوی صفحه‌ی کالا برای اپن‌کارت
نسخه: 1.0.1

نویسنده
: مجتبی ثابتی مقدم
شرح کار افزونه: قسمتهای توضیحات٬ نظرات٬ خصوصیات و کالاهای مشابه که در حالت پیشفرض به صورت تب هستند را از حالت تب خارج کرده و زیر هم قرار می‌دهد و در بالای عنوان محصول یک منوی جدید ایجاد می‌کند که عنوان هر قسمت از صفحه در این منو قرار دارد و کاربر با کلیک بر روی هر کدام٬ به قسمت مربوطه اسکرول می‌شود.

عناوین طوری ایجاد شده‌اند که فقط در زمانی که نقطه‌ی مورد اشاره‌ی آن‌ها در صفحه وجود داشته باشد٬ در منوی بالا ظاهر می‌شوند. یعنی اگر مثلا نظرات در صفحه ی محصول از پنل مدیریت غیر‌فعال شده باشد٬ گزینه‌ی نظرات در منوی بالا نمایش داده نمی‌شود. همانطور که اگر محصول فاقد خصوصیات یا کالاهای مشابه باشد٬ عناوین آنها از منوی بالا حذف می‌شود.
جهت سهولت کاربر٬ منو بعد از اندکی اسکرول به بالای صفحه فیکس می‌شود.

ورژن‌های تست شده اپن‌کارت: 1.5.4 - 1.5.4.1 - 1.5.5.1 - 1.5.6 - 1.5.6.1 - 1.5.6.2 - 1.5.6.3 - 1.5.6.4 -
ماژول با اپن‌کارت نسخه‌ی 2 سازگار گردید٬ نسخه‌های
:  2.0.0.0 - 2.0.1.0 - 2.0.1.1 - 2.0.2.0

قیمت ماژول: پنج هزار تومان

خرید و دانلود ماژول

بروزرسانی‌های ماژول برای خریداران ارسال خواهد شد.

دموی آنلاین اپن‌کارت 1
:
http://digitcart.ir/demo/opencart/index.php?route=product/product&product_id=34

دموی آنلاین اپن‌کارت 2:
http://digitcart.ir/demo/opencart2/index.php?route=product/product&path=34&product_id=34

تصاویر:
[تصویر:  Untitled1digit_1_.jpg]

[تصویر:  Untitled1digit_2_.jpg]
[تصویر:  Untitled1digit_3_.jpg]

لطفا هر گونه سوال٬ مشکل٬ پیشنهاد٬ انتقاد و ... را در همین تاپیک٬ یا ارسال پیام خصوصی اعلام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
ببخشید میشه این ماژول رو روی اپن کارت 2.0.1.1 نصب کرد؟؟؟؟
ادرس فروشگاه
مرکز کامپیوتر فارس.
لپتاپ،تبلت،موبایل،تلویزیون
mcfco.ir
پاسخ
با سلام٬ فقط روی نسخه ی یک اپن‌کارت تست شده و سالم بوده و احتمال زیاد روی نسخه‌ی دو هم جواب بدهد. روی نسخه ی دوی اپن‌کارت نسخه جدید ویکی‌مود رو نصب کنید و تست کنید٬ اگر جواب نگرفتید اعلام کنید تا بررسی کنم.
با تشکر
پاسخ
با سلام.من روی اپن کارت 2.0.1.1 اپن کارت نصب کردم متاسفانه جواب نداد
ادرس فروشگاه
مرکز کامپیوتر فارس.
mcfco.ir
پاسخ
بله من هم تست کردم٬ سازگار نبود٬ علتش هم تغییراتی هست که در ورژن دو روی فایل product.tpl انجام شده. انشاالله در اولین فرصت ورژن سازگار با نسخه‌ی دو رو منتشر می‌کنم.
با تشکر
پاسخ
با سلام
همه چی درست کار میکنه بجز لینک نظرات
که راستش اصلان هم مهم نیست خود این تغییر کلی نمای محصول را متحول می کنه
خیلی مفید بود ممنون
پاسخ
(2015/05/26، 07:29 AM)aman نوشته است:  با سلام
همه چی درست کار میکنه بجز لینک نظرات
که راستش اصلان هم مهم نیست خود این تغییر کلی نمای محصول را متحول می کنه
خیلی مفید بود ممنون
با سلام همانطور که در دمو هم مشاهده می‌کنید٬ لینک نظرات هم بدون مشکل کار می‌کنه٬ ممکنه به خاطر تغییراتی که شما در قالب خودتون اعمال کردید٬ این لینک برای شما کار نمی کنه٬ در صورت تمایل می‌تونم مشکلش رو براتون برطرف کنم.
با تشکر
پاسخ
ماژول به نسخه 1.0.1 ارتقا یافت. بروزرسانی برای عزیزانی که اقدام به خرید ماژول کرده بودند٬ ارسال گردید.

تغییرات این نسخه:
اضافه شدن قابلیت اسکرول به دو لینک « 0 نظر ثبت شده  |  نوشتن نظر در مورد این کالا» که در کنار تصویر کالا قرار دارند و در حالت پیش‌فرض کلیک روی آن‌ها تب نظرات را باز می‌کند.
دموی آنلاین بروزرسانی شد. (لینک دمو در پست اول موجود است.)

[تصویر:  scrolling_links_Custom_.jpg]
پاسخ
ماژول با اپن‌کارت نسخه 2 سازگار گردید.
نسخه‌های اپن‌کارت 2 :
2.0.0.0 - 2.0.1.0 - 2.0.1.1 - 2.0.2.0
دموی آنلاین
دموی آنلاین اپن‌کارت 2 به پست اول اضافه شد.
پاسخ
سلام....من چطور میتونم نسخه 2 رو گیر بیارم؟؟؟؟باید دوباره بخرمش؟؟؟راستی میشه رنگ باکس ها رو تغییر داد یعنی کلا رنگ باکس رو تغییرش داد یا اندازشو عوض کرد؟؟
ادرس فروشگاه
مرکز کامپیوتر فارس.
mcfco.ir
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان