توجه:
  • تمامی افزونه های موجود در سایت توسط دیجیت کارت نوشته شده است. همه ی محصولات در سایت اصلی اپن کارت و با نام کاربری DigitCart منتشر شده اند. (مشاهده)
  • لطفا بعد از ثبت سفارش دسترسی اف تی پی (هاست) و دسترسی پنل مدیریت اپن کارت را ارسال کنید تا افزونه برای شما نصب گردد.
  • هر افزونه قابل نصب بر روی یک دامنه است.
  • قسمت انگلیسی سایت دارای توضیحات کامل تر، عکس و دموی ماژول ها است.
  • لطفا سوالات یا مشکلات خود را از بخش پشتیبانی یا تماس با ما ارسال کنید.

امتیاز خودکار بر اساس مبلغ سفارش

امتیاز خودکار بر اساس مبلغ سفارش
80000  تومان

سازگار با اپن کارت:

2.0.0.0 2.0.1.0 2.0.1.1 2.0.2.0 2.0.3.1 2.1.0.1 2.1.0.2 2.2.0.0 2.3.0.2 3.0.0.0 3.0.1.1 3.0.1.2 3.0.2.0

توضیحات

ماژول "امتیاز خودکار بر اساس مبلغ سفارش" اپن کارت این قابلیت را به فروشگاه شما اضافه می کند که در هنگام ثبت سفارش توسط مشتریان، بر اساس مبلغ سفارش امتیاز جایزه به حساب کاربری مشتری اضافه شود.
سیستم امتیاز جایزه در فروشگاه ساز اپن کارت یک نوع سیستم وفاداری است که مشتریان را ترغیب می کند تا خریدهای بعدی بیشتری از فروشگاه داشته باشند.


به صورت پیشفرض در هنگام ایجاد یک محصول جدید یا ویرایش یک محصول موجود در پنل مدیریت سربرگی با عنوان "امتیازهای جایزه" وجود دارد که در این سربرگ دو چیز را می توان تعیین کرد:
قیمت محصول بر اساس امتیاز جایزه، در صورتی که مشتری در حساب کاربری خود امتیاز داشته باشد می تواند به جای پرداخت پول از این امتیازها برای خرید محصول اقدام کند.
امتیاز جایزه محصول، در صورتی که مشتری محصول را خریداری کند به اندازه میزان مشخص شده، امتیاز دریافت می کند.

پس در حالت پیشفرض مشتریان تنها زمانی امتیاز دریافت می کنند که محصولات امتیازدار را خریداری کنند.

با استفاده از افزونه "امتیاز خودکار بر اساس میزان سفارش" احتیاجی به تعیین امتیاز جایزه محصول برای تک تک محصولات نیست، و مشتریان بر اساس مبلغ کل سفارش خود می توانند امتیاز جایزه دریافت کنند.

امکان تعیین اختصاص امتیاز جایزه بر دو اساس وجود دارد:
جمع جز، فقط جمع مبلغ محصولات خریداری شده
جمع کل، جمع کل مبلغ سفارش که شامل جمع مبلغ محصولات، و هزینه های اضافی مانند هزینه حمل و نقل، مالیات و ... می شود.


افزونه از قابلیت چند ارزی پشتیبانی می کند و می توانید میزان امتیاز جایزه را برای هر واحد پولی به صورت جدا تعریف کنید.

همچنین در تنظیمات افزونه می توانید تعیین کنید که افزونه برای کدام وضعیت های سفارش فعال باشد. این کمک می کند تا فقط به سفارش هایی که وضعیت آنها کامل شده است، امتیاز خودکار داده شود.
چنانچه وضعیت سفارش، با وضعیت های انتخابی شما مطابقت نداشته باشد، امتیازی به حساب کاربری مشتری اضافه نمی شود و هر زمان که وضعیت سفارش توسط مدیر در پنل مدیریت به یکی از وضعیت های انتخاب شده تغییر کند، بلافاصله امتیاز مربوط به سفارش به حساب مشتری افزوده می شود.


در زمان اختصاص امتیاز به مشتری، ایمیلی در این خصوص برای وی ارسال می شود. در تنظیمات ماژول می توان این اطلاع رسانی را فعال یا غیرفعال نمود.

اگر مشتری در ثبت سفارش، از امتیازهای قبلی خود استفاده کند، افزونه میزان امتیازات استفاده شده در سفارش را محاسبه و کسر کرده و فقط به مبلغ پرداخت شده امتیاز جدید می دهد.
مثلا در سفارشی به مبلغ صد هزار تومان، مشتری با استفاده از امتیازات قبلی خود سفارش را با مبلغ نهایی 50 هزار تومان ثبت کرده است، در این شرایط افزونه فقط بر اساس 50 هزار تومان پرداختی مشتری، به او امتیاز جدید می دهد.

نظر بدهید

برچسب ها: